Zde naleznete co se u nás děje a co plánujeme

23. 11. 2019 - Potravinová sbírka

V sobotu budeme opět sbírat potraviny pro naše náhradní a sociálně slabé rodiny i pro hendikepované. Vloni jsme v Tesku na zahradním městě nasbírali nádherných 1204Kg potravin a drogerie.


5. 12. 2019 - Mikulášská

I letos se Dobrodějky promění v nebeskopekelné bytosti a s nadílkou navštíví všechny dětské domovy, se kterými spolupracujeme.

15. 12. 2019 - Krampus show

Přijali jsme pozvání pana Strouhala a půjdeme se s krnskými dětmi podívat na jejich Kramps show v Bakově nad Jizerou. Už se moc těšíme.

23. 12 - 26. 12. 2019 - Vánoce na horách

Letos opět pro děti z dětských domovů uspořádáme Vánoce na horách. I tento rok se o nás postará báječný personál chaty Barka na BeneckuDalší plánované akce

  • Únor/Březen - Lyžovačka
  • 30. 5. - 31. 5. 2020 - Dětský den
  • Červenec - Letní tábor

                         Sbírka pro Lindu

Dáváme lásku dětem z dětských domovů i hendikepovaným. To je naše motto. A leukémie je pořádný hendikep, na který jen láska nestačí. Linda je mladá žena, která právě oslavila 23 let. Tato nemoc se jí 9 měsíců po transplantaci vrátila. Linda nám začala pomáhat rozdávat lásku dětem z dětských domovů, ale navštívit je již nestihla - kvůli léčbě nyní mezi děti nemůže, nemůže spoustu věcí. Její imunitní systém byl cíleně zlikvidován, nebezpečná je pro ni nyní jakákoliv infekce, tedy i potravina bez ochranného obalu, či načatá déle než pár hodin/ někdy minut. Co není zkonzumováno okamžitě již dojíst nemůže. Nyní je v nemocnici, ale za pár dní bude muset do nemocnice denně dojíždět spoustu kilometrů, nesmí ale využít hromadnou dopravu. Proč Vám o tom píšeme? Její přátelé Lindě chtěli založit transparentní účet na pomoc s pokrytím těchto nemalých nákladů spojených s léčbou leukémie. To je ale u fyzické osoby trestné... Proto jsme se rozhodli pomoci alespoň zaštítěním této sbírky. Chcete li vědět více o podmínkách sbírky, nakládáním s financemi a způsobu jejich vyúčtování, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme 😉

Transparentní sbírkový účet Linda: 2001637205/2010