Zde naleznete co se u nás děje a co plánujeme

Pomáháme seniorům

Dobrodějky pomáhat nepřestaly. V současné situaci jsou nejvíce ohrožení senioři, proto jsme se rozhodly zaměřit naši pomoc právě na ně, ač nejsou naší cílovou skupinou. Doučování dětí nyní probíhá jen přes vzdálený přístup, máme tedy čas pomoci seniorům s rozvozem potravin.

Preventivní opatření v dětských domovech

Vážení a milí, v důsledku preventivních opratření dětských domovů v reakci na šíření COVID-19, která plně respektujeme , jsme nuceni omezit naši činnost. Tam, kde nebude možný přímý kontakt,  využijeme v případě zájmu moderních technologií ;-) Pravidelná doučování tedy budou moci probíhat například pře skype ;-)

Další plánované akce

  • 18. 4. 2020 - Jarní potravinová sbírka
  • 6. 6- 7. 6. 2020 - Dětský den v DTJ Santoška-Praha 5
  • 11. 7. - 18. 7. 2020 - Letní tábor v Ostružnu

             Alternativa výroční zprávy 2019


                         Sbírka pro Lindu

Dáváme lásku dětem z dětských domovů i hendikepovaným. To je naše motto. A leukémie je pořádný hendikep, na který jen láska nestačí. Linda je mladá žena, která právě oslavila 23 let. Tato nemoc se jí 9 měsíců po transplantaci vrátila. Linda nám začala pomáhat rozdávat lásku dětem z dětských domovů, ale navštívit je již nestihla - kvůli léčbě nyní mezi děti nemůže, nemůže spoustu věcí. Její imunitní systém byl cíleně zlikvidován, nebezpečná je pro ni nyní jakákoliv infekce, tedy i potravina bez ochranného obalu, či načatá déle než pár hodin/ někdy minut. Co není zkonzumováno okamžitě již dojíst nemůže. Nyní je v nemocnici, ale za pár dní bude muset do nemocnice denně dojíždět spoustu kilometrů, nesmí ale využít hromadnou dopravu. Proč Vám o tom píšeme? Její přátelé Lindě chtěli založit transparentní účet na pomoc s pokrytím těchto nemalých nákladů spojených s léčbou leukémie. To je ale u fyzické osoby trestné... Proto jsme se rozhodli pomoci alespoň zaštítěním této sbírky. Chcete li vědět více o podmínkách sbírky, nakládáním s financemi a způsobu jejich vyúčtování, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme 😉

Transparentní sbírkový účet Linda: 2001637205/2010