Zde naleznete co se u nás děje a co plánujeme

Další plánované akce

Srdečně Vás Zveme

Na již III. ProDobroFEST

10. 9. 18-21:30 Benefiční rockový koncert

11. 9. 14- 17:30 Integrační Dětský den

Těšit se můžete opět na spoustu zábavy pro děti a dospělé

více info zde: https://prodobrofest.webnode.cz/

3. 8. -7.8. - Minitábor s Krňátky

S 6-7 dětmi z Krnska se chystáme na minitábor pod stan, počasí je ale nejisté-nevíte někdo o vhodném, cenově dostupném ubytování s pevnou střechou a teplou vodou? ;-)

Úspěšná certifikace CT týmu

Milí přátelé, dnes pro Vás máme skvělou zprávu. Představujeme Vám náš úspěšně certifikovaný canisterapeutický tým, Míšu s Rozárkou. Zkoušky byly týmu z důvodu Covid několikrát zrušeny a v neděli hned na poprvé a s úspěchem holky zkoušky složily.

Zároveň velmi děkujeme Vy rozhodujete, my pomáháme , NF Tesco , za finanční podporu certifikace týmu a canisterapie pro naše klienty.

Pomáháme seniorům

Dobrodějky pomáhat nepřestaly. V současné situaci jsou nejvíce ohrožení senioři, proto jsme se rozhodly zaměřit naši pomoc právě na ně, ač nejsou naší cílovou skupinou. Doučování dětí nyní probíhá jen přes vzdálený přístup, máme tedy čas pomoci seniorům s rozvozem potravin.

Preventivní opatření v dětských domovech

Vážení a milí, v důsledku preventivních opratření dětských domovů v reakci na šíření COVID-19, která plně respektujeme , jsme nuceni omezit naši činnost. Tam, kde nebude možný přímý kontakt,  využijeme v případě zájmu moderních technologií ;-) Pravidelná doučování tedy budou moci probíhat například pře skype ;-)

             Alternativa výroční zprávy 2019