Náš tým

Dobrodějky členky zakladatelky


Michaela Orlíková - Dobrodějka ředitelka 

Pomáhání druhým mám v sobě od mala, už ve školce jsem těžko snášela nespravedlnost vůči slabším a nosila domů všechna možná zvířátka, která potřebovala zachránit. Když mé vrstevnice zajímaly diskotéky, věnovala jsem se hippoterapii a přes terapii tancem jsem se dostala v roce 2007 k dětem z dětských domovů. To pro mne bylo zlomové období. Zjistila jsem totiž, co mi v "byznysu" chybí, a přesedlala do "nezisku", kde jsem nyní šťastná.


Monika Kuberová - Dobrodějka zakladatelka

Mám ráda lidi, je mi jedno, jestli jsou malí, velcí nebo jiní než ostatní. Důležité je, co mají uvnitř sebe. A pokud chceme komukoliv pomoci, největším darem pro něj je věnovaný čas, pochopení a samozřejmě spousta srandy a zážitků, které společně podnikneme. 


Zuzka - Dobrodějka zakladatelka

Mám ráda hudbu a všechny tvory dobré vůle. Nedokážu pochopit, že se někteří dobrovolně vzdají svých dětí. Už i proto se mi celá tato myšlenka líbí. Příklady táhnou. 


Dobrodějníci Dobrovolníci

Přestože jsme organizace mladá, máme již tým dobrovolníků různých profesí. Bez pomoci svých skvělých dobrovolníků bychom se neobešli, proto je třeba o ně pečovat, podporovat je a zajistit jim patřičná školení a supervizi. Novým dobrovolníkům jsou dveře otevřeny, každý umí něco, čím může být druhým nápomocný. Každý s čistým srdcem, trestním rejstříkem a přátelskou povahou je u nás vítán.

Alena Ostrejšová sociální pracovnice

Eliška Franková speciální pedagog 

Hedvika Mašková pěstoun

Marcel Bernát vychovatel

Marcela Loudová

Monika Čechová speciální pedagog

Kateřina Rossmannová grafik 

Lenka Kotková momentálně na mateřské dovolené

Radka Síčová speciální pedagog

Roman Kubera Ferda mravenec - práce všeho druhu 

Zdeňka Franková vychovatelka v dětském domově

Zuzana Vačkářová psychoterapeut 

Rozárka Rozinka čtyřnohá Dobrodějka canisterapeutka